HC SLOVAN Bratislava vs HC MIKRON Nové Zámky

nedeľa 26.11.2023 / 15:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu

Do Bratislavy prichádza súper, s ktorým má Slovan v poslednom čase negatívnu vzájomnú bilanciu. Nielenže sme s Novými Zámkami prehrali v prvom zápase na ich ľade 1:2. Aktuálne s “býkmi” ťaháme už štvorzápasovú sériu prehier a nateraz posledný triumf, aj keď výrazný v pomere 5:0, sa datuje ešte k 20. decembru minulého roku.

Nové Zámky si už zvykli, že do sezóny vstupujú ako mužstvo, ktoré sa v zozname kandidátov na titul nespomína, o to ľahšie sa im potom hrá a dokážu porážať aj papierových favoritov. Dobrý vstup do sezóny mali aj v tomto roku, a aj keď v poslednom čase trochu poľavili (4 prehry zo 6 zápasov), naďalej sa vyhrievajú na výbornom 4. mieste priebežnej tabuľky a majú o 5 bodov viac ako Slovan.

Manažmentu Novozámčanov opäť raz vyšli zámorské posily. Prví traja hráči v klubovej produktivite majú lepšie čísla, ako najproduktívnejší Slovanista. Zatiaľ vedie Marc-Oliver Roy s 20 bodmi, hneď za ním je najlepší strelec Troy Loggins s 18 bodmi a rovnaký počet má aj obranca Mike Lee. Navyše nedávno Nové Zámky posilnil aj navrátilec Ben Johnson, ktorému nevyšlo angažmán v Nemecku, ale vlani spolu s Farleym a Jacksonom vytvorili istý čas najlepšiu útočnú formáciu v extralige.

Nové Zámky na striedačke vsadili na mladú dvojicu Čaládi – Hurtaj, s ktorou zatiaľ panuje maximálna spokojnosť. Na druhej strane, v bránkovisku sa spoliehajú na skúseného Pavla Kantora, ktorý svoju dvojku Ovečku pustil zatiaľ do bránky iba jediný raz. Kantor bol v ostatných vzájomných zápasoch jedným z hlavných faktorov výhier Novozámčanov nad Slovanom a tak zostáva veriť, že belasí na neho konečne nájdu recept, ako ho prekonať.

Zľavy:

  • Deti vo veku 6 až 15 rokov
  • Držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí)
  • Deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.


Hostia:

Fanúšikom hosťujúceho tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore B11 vpravo od schodov.

VIP:

V prípade záujmu o prémiové VIP vstupenky kliknite na mape hľadiska do sektoru C29. Zápasová VIP vstupenka stojí 130,- eur vrátane večere vo forme bufetových stolov a nápojov počas zápasu.

Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dotyčnej osobe vstupenku zabaviť bez náhrady.

 

+421 948 960 696.