Modré krídla Slovan vs AquaCity Pikes

piatok 24.11.2023 / 18:00
Zimný štadión Ondreja Nepelu

Na Zimný štadión Ondreja Nepelu po prvý raz pricestuje tím AquaCity Pikes. Nejde však o nováčika v pravom zmysle slova. Farma Popradu nadväzuje na účastníka Tipos SHL predchádzajúcich sezón HK Levice, ktorý sa pred touto sezónou kvôli problémom s tamojším zimným štadiónom presťahoval pod Tatry.

Tatranské “šťuky” sa od začiatku sezóny držia na miestach, ktoré zaručujú účasť v baráži o playoff. Na prvý vzájomný zápas v Poprade Modré krídla Slovan nemajú dobré spomienky. V pozícii mierneho favorita podľahli vcelku hladko 3:6. Aj doma si budú musieť dávať pozor najmä na Oleksandra Peresunka, ktorý je s 24 bodmi a 20 gólmi ďaleko najproduktívnejším hráčom Pikes a v sezóne už odohral zápasy aj za A mužstvo HK Poprad. Dobré čísla má aj Jakub Kylnar (7+10), René Svitana (6+10) a poľský internacionál Martin Przygodzki. V bránke sa od začiatku sezóny vystriedalo už 5 gólmanov, najčastejšie sa v nej objavuje popradská dvojka Štefan Valluš.

Informácie pre divákov:

  • jednotné vstupné 3 eur
  • k dispozícii sektory A9, A10 a A11 (+ sektor pre imobilných)
  • držitelia permanentiek “HC SLOVAN Extraliga 2023/24” majú vstup na zápas v cene svojich permanentiek
  • vstupenky na zápas je možné zakúpiť len online formou hometicket

Hostia:

Fanúšikom hosťujúcemu tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore A11 vpravo.

+421 948 960 696.