HC SLOVAN Bratislava vs HK DUKLA Trenčín

nedeľa 18.02.2024 / 15:00
TIPOS Aréna – Zimný štadión Ondreja Nepelu

V netradičnom popoludňajšom čase už o 15:00 h po šiesty raz v tejto sezóne narazia na seba tradiční rivali – Slovan a Dukla Trenčín. A nemusí to byť posledný vzájomný duel oboch klubov v prebiehajúcej súťaži. Vzhľadom na postavenie v tabuľke sa celkom ľahko môže stať, že si to ešte rozdajú v barážovej sérii o postup do štvrťfinále playoff. Vyhnúť sa tomu môže jeden aj druhý v prípade úspešného výsledku. Oba doterajšie zápasy v Bratislave išli do predĺženia, v prvom Slovan podľahol 2:3 po nájazdoch, v druhom po Novom roku zvíťazil 3:2 po predĺžení. V Trenčíne dvakrát uspela Dukla zhodným výsledkom 5:1, ale v poslednom dueli Slovan otočil z 3:1 a zaznamenal cenný triumf 3:4. Obe mužstvá majú v závere základnej časti približne rovnakú formu, výhry striedajú s prehrami. Najproduktívnejším hráčom “vojakov” je švédský internacionál Tor Immo Eriksson, v bránke je jasnou jedntkou Connor LaCouvée. V kritériu plus/mínus bodov je najlepší obranca Phil Pietroniro.

Zľavy:

• Deti vo veku 6 až 15 rokov
  • Držitelia preukazov ZŤP, ZŤP-S: 50 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Držitelia preukazov ISIC, ITIC, EURO26: 10 % z bežnej ceny v danom sektore
  • Skupinové zľavy: 10 % (10 až 20 ľudí), 20 % (21 až 49 ľudí), 25 % (50 a viac ľudí)
  • Deti vo veku do 6 rokov (nar. 1.8. 2017 a neskôr) vstup zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.

Hostia:

Fanúšikom hosťujúceho tímu, ktorí chcú aktívne povzbudzovať svoje mužstvo, odporúčame kúpu vstupeniek v sektore B11 vpravo od schodov (pri pohľade na ľadovú plochu).

VIP:

V prípade záujmu o prémiové VIP vstupenky kliknite na mape hľadiska do sektoru C29. Zápasová VIP vstupenka stojí 130,- eur vrátane večere vo forme bufetových stolov a nápojov počas zápasu (Prosíme Vás, aby ste vo VIP priestoroch rešpektovali dress code “Smart Casual”).

Upozornenie:

Využitie zľavnených zápasových vstupeniek je možné iba na základe predloženia príslušných dokladov a preukazov. Signalizačné zariadenie na turniketoch na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu upozorňuje obsluhu v prípade použitia zľavnených zápasových vstupeniek (deti 6-15, ZŤP/ZŤP-S, ISIC, ITIC, EURO26). Ak bude na vstupe do arény pristihnutá osoba, ktorá nie je oprávnená využívať danú zľavnenú zápasovú vstupenku, nebude jej umožnený vstup do haly a obsluha turniketu, resp. usporiadateľská služba je oprávnená dotyčnej osobe vstupenku zabaviť bez náhrady.

+421 948 960 696.